Egyéb kategória

Anyák napi ünnepség

Anyák napi ünnepségünket május 5-én tartottuk az alapi Arany János Művelődési Házban.

Tiringer Istvánné tanintézmény-igazgató ünnepi beszédét követően iskolánk alsó tagozatos tanulói osztályfőnökeik felkészítésével versekkel, dalokkal és egy közös tánccal lepték meg az édesanyákat és nagymamákat.

A műsor végén a gyerekek saját készítésű ajándékaikat is átadták szeretteiknek.

Öröm volt látni, hogy ilyen sokan eljöttek.

Köszönjük, hogy velünk együtt ünnepeltek!

Anyák napi ünnepség bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva