Anyák napi ünnepség
Anyák napi ünnepségünket május 5-én tartottuk az alapi Arany János Művelődési Házban.
Tiringer Istvánné tanintézmény-igazgató ünnepi beszédét követően iskolánk alsó tagozatos tanulói osztályfőnökeik felkészítésével versekkel, dalokkal és egy közös tánccal lepték meg az édesanyákat és nagymamákat.
A műsor végén a gyerekek saját készítésű ajándékaikat is átadták szeretteiknek.
Öröm volt látni, hogy ilyen sokan eljöttek.
Köszönjük, hogy velünk együtt ünnepeltek!

























