1848. március 15.
Idén március 13-án az Alapi Arany János Művelődési Házban emlékeztünk meg az 1848/49. március 15-i forradalom és szabadságharc eseményeiről.
Suplicz Attila polgármester úr ünnepi beszédét követően a 7. osztály műsora következett. A tanulók színvonalas és megható műsorral idézték fel a forradalom eseményeit, a szabadság eszméjét és a kor hangulatát.
Köszönet a 7. osztálynak és felkészítő tanáruknak, Mohácsi Andrásnak a megemlékezésért! ![]()
![]()
![]()













