Iskolába hívogató
Április 17-én délelőtt az Alapi Óvoda nagycsoportos gyermekeit és óvó nénijeiket láttuk vendégül, akik betekintést nyerhettek az iskolai életbe, és részt vehettek egy játékos tanórán az alsó tagozatos osztályokban.
A délután folyamán kézműves foglalkozással vártuk vissza a leendő kis elsősöket, ahol vidám hangulatban kreatív alkotások készültek.
Ez idő alatt a szülők értekezleten vettek részt, ahol Tiringer Istvánné tagintézmény-igazgató tájékoztatta őket a beiratkozás menetéről. Emellett szó esett a hit- és erkölcstan oktatásról és az arra történő beiratkozás lehetőségeiről, valamint bemutatásra kerültek az első osztályos tankönyvek is.
Köszönjük minden érdeklődőnek a részvételt! ![]()

































