Egyéb kategória

Versmondó verseny

2026. április 22-én a Kossuth Zsuzsanna Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola és EGYMI rendezésében versmondó versenyen vettünk részt. Iskolánkat Pataki Dominik Márk képviselte, aki Végh György: Virághozó április című versét adta elő. Sok szép verset hallhattunk, amit ki-ki a maga sajátos módján adott elő.

Köszönjük a rendezőknek a kedves vendéglátást, jövőre újra jövünk!

Versmondó verseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva