A szünet előtti utolsó napon vidám, ünnepi hangulat töltötte meg iskolánkat. A gyerekek locsolkodtak, csokitojást kaptak, délután pedig kollégáink vezetésével kézműves foglalkozáson vehettek részt.
Ezúton is áldott, békés húsvéti ünnepeket kívánunk minden kedves követőnknek!