Egyéb kategória

„Dél-Fejér kincsei” vetélkedő

2026. április 24-én került megrendezésre a II. Dél-Fejér kincsei honismereti vetélkedő döntője a Sárbogárdi Múzeum Egyesület kiállítótermében. Iskolánk 3 fős lánycsapata (Lakatos Jázmin, Nagy-Palócz Kornélia, Szopori Lejla) iskolánk egykori tanárát, Sárközi Lászlót mutatta be a zsűri és a többi csapat számára. Sárközi László maradandót alkotott a kézilabda területén, rengeteg szép eredményt értek el az akkori diákok a keze alatt, és a falu életébe is szervesen beépült ez a sport. Az előadás anyagát alapját Sárközi tanár úr egykori naplója adta, ami ma már egy igazi kincsként kezelendő. Köszönjük neki ilyen formában is a munkáját, és további jó egészséget kívánunk számára!

„Dél-Fejér kincsei” vetélkedő bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva